Už víš, kdy máš termín, maturante?

Už víš, kdy máš termín, maturante?

Pokud tě letos čeká didaktický test z českého jazyka, tak si vyznač v kalendáři datum 2. června. Dle metodiky ministerstva školství se bude didaktický test psát bez roušek, studenti však musí dodržovat přísný zasedací pořádek a platné hygienické normy. Jeden student na jednu lavici. 

Co se týká ústní zkoušky, ta proběhne pravděpodobně v rukavicích. Metodika objasňuje, že místo, kde seděl zkoušený bude nutné řádně vydezinfikovat a každou hodinu se musí místnost důkladně vyvětrat. Toť k teorii, uvidíme, co přinese praxe. 

Jak to vypadá, maturovat můžeš bez roušky, ale bez znalostí to nepůjde

Více informací k tomu, jak uspět v didaktickém testu z českého jazyka, najdeš v našich předchozích článcích. Doporučuju je přečíst. Všechny. :-)

https://www.jamaturant.cz/post/jak-uspět-u-didaktického-testu-z-českého-jazyka-2020


Zeptejte se ostatních

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Pro možnost vkládat příspěvky je nutné se zaregistrovat a přihlásit.

Anna

Lektorku z projektu Čeština doma bych ráda doporučila. Syna doučuje už čtvrt roku a jeho známky z češtiny se zlepšily.

Kamila

S doučováním jsme spokojeny já i dcera. Slečna je schopna vše (i opakovaně) vysvětlit, je trpělivá a přívětivá. Pomohla dceři s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Světlana

Slečna už dlouhodobě pomáhá synovi s vypracováním domácích úkolů a dovysvětluje mu látku, kterou zameškal ve škole kvůli dlouhodobé absenci. S výukou jsme spokojeni.

;