Doučování češtiny

Proč si mě vybrat?

Žádné otravné psaní. Učíme se chytře. Využíváme přípravné učebnice, online aplikace a materiály.

Moderní metody s moderní technikou a zejména přátelský přístup.

Nové nápady každou hodinu. Náplň hodiny přizpůsobena individuálním potřebám studenta.

Chci doučování

Jak doučování probíhá?

Mé lekce jsou koncipovány tak, aby zohledňovaly přání a potřeby studenta. Společně si stanovíme cíl, čeho chceme dosáhnout (zlepšení prospěchu, přijímačky, didaktický test) a co pro to musíme umět a znát. V rámci lekcí využíváme aktuální příručky a cvičebnice. 📚 Narazíme-li na látku, která dělá studentovi problém, věnujeme jí zvýšenou pozornost a čas navíc. Každá lekce je připravována individuálně, na míru studentovi.👨‍🎓

Jaké technologie v rámci výuky používáme?

V lekcích pracujeme s nástroji společností Apple a Google, jejichž integrace zvyšuje atraktivitu a efektivitu výuky. Využíváme také nástroje typu Genially, Wizer.me, Canva a Google Jamboard.

Jak a kde doučování probíhá?

Online lekce probíhají prostřednictvím služby Google Meet, Skype nebo FaceTime (záleží na preferencích studenta). Pokud vás odrazuje povinnost instalace další aplikace, nebojte se, není to potřeba, výuka pomocí Google Meet probíhá přímo v prohlížeči. 👩‍💻 Osobní lekce jsou realizovány na domluvené adrese.

Délka lekce a cena lekce

Délka lekce je standardních 45 minut (osvědčený školní formát 🙂) za 700 Kč, hodinová lekce stojí 1000 Kč. Při koupi balíčku 10 lekcí, 10. lekce je zdarma. Délku lekce můžeme upravit dle potřeby, vše záleží na naší domluvě. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud na mě máte nějaké otázky, napište mi e-mail, abyste měli všechny informace a mohli se rozhodnout. 👩‍🏫



Chci hodinu

Pošlete mi zprávu a domluvíme se.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. (Při nenavázání spolupráce budou údaje smazány.)

Reklama
Anna

Lektorku z projektu Čeština doma bych ráda doporučila. Syna doučuje už čtvrt roku a jeho známky z češtiny se zlepšily.

Kamila

S doučováním jsme spokojeny já i dcera. Slečna je schopna vše (i opakovaně) vysvětlit, je trpělivá a přívětivá. Pomohla dceři s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Světlana

Slečna už dlouhodobě pomáhá synovi s vypracováním domácích úkolů a dovysvětluje mu látku, kterou zameškal ve škole kvůli dlouhodobé absenci. S výukou jsme spokojeni.

;